The Paradise of Lions

Forum RPG o 'dużych' kotowatych.


#1 2013-05-31 17:29:49

 SerafinaFromIT

Administrator

45431600
Call me!
Skąd: Kraina żelkowych misiów
Zarejestrowany: 2013-05-14
Posty: 33
Punktów :   
Postać: Serafina, Noname
WWW

Sekaiichi Hatsukoi

http://www.anime-shinden.info/uploads/posts/2011-05/thumbs/1304869662_sekaiichi-hatsukoi.jpg



Sekai'ichi Hatsukoi: Onodera Ritsu no Baai – japońska manga yaoi napisana i zilustrowana przez Shungiku Nakamurę. W 2011 roku na podstawie mangi stworzono serial anime pt. Sekai'ichi Hatsukoi. Wyprodukowany przez Studio Deen pod kierunkiem Chiaki Kon, anime było emitowane od 9 kwietnia do 25 czerwca 2011 roku. Do piątego tomu z mangi, wydanego w marcu 2011 roku dołączono odcinek OVA. Druga seria anime rozpoczęła emisję w październiku 2011 roku.

_______Fabuła

Onodera Ritsu, redaktor literacki, rezygnuje z pracy w wydawnictwie swojego ojca ze względu na zazdrość swoich współpracowników, którzy twierdzą, że po korzysta z rodzinnych znajomości. Składa wniosek o pracę w Marukawa Publishing, ale zamiast preferowanego przez siebie działu literatury jest on umieszczony w niesławnym dziale mangi shōjo, Emerald. Początkowo rozwarza rezygnację z pracy, zwłaszcza, że uważa swego nowego szefa, Masamune Takano, za nieznośnego i denerwującego od samego początku. Jednak Takano nieumyślnie przekonuje Onoderę od zostannia w pracy, nazywając go "bezużytecznym" – duma Ritsu zmusza go do udowodnienia swojej wartości. Później dowiaduje się on, że poprzednim nazwiskiem Takano jest Saga – takie same jak starszego kolegi z liceum, w którym Ritsu się zakochał dziesięć lat temu.

___________________

Anime mi się bardzo spodobało, ogółem lubię filmy tego typu. Jakbym miała ocenić dałabym 10/10. Jest bardzo ciekawe, polecam :)

Jest też seria nr.2 jakby kto chciał :3


____________________________________________________________

http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2013/134/d/5/commision_noname_i_matt_by_bluemagicpanthera_d655k_by_serafinafromit-d659jkd.gif
Gdybyś chciał przede mną schować się,
to wiedz, że ja i tak Cię odnajdę
choć miałbyś uciec na kraniec świata sam!

Swych uczuć nie mogę dłużej kryć,
Za Tobą pójdę, gdziekolwiek miałbyś udać się
Lecz moja głowa pełna wątpliwości jest,
odkąd dotarło do mnie, że kocham Cię!

~Miadella Cross - Sekai no Hate ni Kimi ga Itemo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelking47.pun.pl www.radio-narew.pun.pl www.f1-transmisjeonline.pun.pl www.umcraft.pun.pl www.script0maniacy.pun.pl